:.
بازديد فرماندار از دانشگاه پيام نور مركز ميبد پيرو دعوت دكتر رشيدي رياست مركز و به منظور بازديد از امكانات و تجهيزات، همچنين بررسي مسائل و مشكلات دانشگاه، آقاي رجائي فرماندار محترم شهرستان ميبد در دانشگاه پيام نور ميبد حضور يافتند.

در اين بازديد كه فلاح معاون فرماندار نيز ايشان را همراهي مي نمودند بخشهاي مختلف مركز از جمله آموزش و فارغ التحصيلان، كارگاهها وآزمايشگاه ها، كلاس هاي آموزشي، سايت اينترنت و ساير قسمتها، مورد بررسي قرار گرفت و ايشان از نزديك در جريان روند انجام امور قرار گرفتند.

قبل از انجام اين بازديد، جلسه اي با حضور رياست دانشگاه در دفتر ايشان تشكيل شد، در اين جلسه دكتر رشيدي، گزارش مختصري از امكانات و رشته هاي موجود، فعاليتها علمي، پژوهشي و فرهنگي همچنين آمار دانشجويان، اعضاي هيأت علمي و كاركنان به ايشان ارائه كردند.

حضور در قطب آزمايشگاهي و بررسي مسائل و مشكلات پيش رو جهت راه اندازي كامل آن از ديگر برنامه هاي فرماندار در اين بازديد بود، نداشتن چارت سازماني و بودجه مستقل، كمبود نيروي انساني متخصص و برخي مشكلات عمراني از مهمترين مسائل مطرح پيش روي راه اندازي قطب آزمايشگاهي است.

در پايان ايشان ضمن اعلام رضايت از فعاليتهاي انجام شده همچنين امكانات و تجهيزات فراهم شده در مجموعه پيام نور ميبد، قول هر گونه همكاري جهت برطرف شدن مشكلات را به مسئولين مركز اعلام كردند.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما